معتبر ترین درگاه های پرداخت واسط اینترنتی در سال 99

معتبر ترین درگاه های پرداخت واسط اینترنتی در سال 99

behzad sepehri

اگه در کسب و کار آنلاین فعالیت می کنید یا می خواهید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید باید درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت تان بگیرید. حتی اگر سایت هم نداشته باشید و در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنید درگاه پرداخت کمک زیادی به شما خواهد کرد. برای اینکه کاربران از شما خرید کنند و سفارشات خود را ثبت کنند لازم است مبلغ آن را پرداخت کنند. درگاه پرداخت این شرایط را فراهم می کند تا کابران مبلغ مورد نظر را پرداخت کرده و خرید خود را با موفقیت انجام دهند. با استفاده از درگاه های پرداخت واسط اینترنتی بدون اینکه هیچ مجوز خاصی تهیه کنید در عرض چند ساعت می توانید درگاه پرداخت اینترنتی راه اندازی کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم بهترین و معتبر ترین درگاه های پرداخت واسط اینترنتی که در سال 99 استفاده می شود را معرفی کنیم.

درگاه پرداخت اینترنتی چیست؟

به بیان ساده درگاه پرداخت اینترنتی، صفحه ای است که از طریق آن کاربران می توانند فرآیند خرید را طی کرده و پرداخت اینترنتی انجام دهند. با داشتن درگاه پرداخت اینترنتی دیگر لازم نیست مشتری مبلغ مورد نظر را کارت به کارت کند یا به عابر بانک مراجعه کند. اگر می خواهید کسب و کار اینترنتی خودتان را رونق ببخشید بعد از راه اندازی فروشگاه اینترنتی تان، بهتر است به فکر گرفتن یک درگاه پرداخت اینترنتی باشید. برای اینکار لازم نیست به بانک مراجعه کنید، در عرض چند ساعت و با تایید هویت می توانید درگاه پرداخت دریافت کنید.

درگاه پرداخت واسط اینترنتی چیست؟

درگاه پرداخت واسط اینترنتی چیست
درگاه پرداخت واسط اینترنتی

درگاه پرداخت واسط به به سایت هایی گفته می شود که به عنوان واسط عمل می کنند و درگاه پرداخت اینترنتی به کسب و کارهای اینترنتی ارائه می کنند. این سایت ها کار را برای مدیران کسب و کارهای اینترنتی آسان تر کرده اند. به کمک درگاه های واسط نیازی به رفتن به بانک، کاغذ بازی و صرف وقت زیاد نیست. در درگاه های مستقیم باید حتما سایت داشته باشیم وگرفتن اینماد ضروری می باشد. اما به کمک درگاه های واسط حتی افرادی که سایت ندارند و در شبکه های اجتماعی مشغول به فروش هستند نیز می توانند درگاه پرداخت اینترنتی تهیه کنند.

درگاه پرداخت واسط اینترنتی چه مزایایی دارد؟

قبل از معرفی معتبرترین درگاه های واسط می خواهیم بررسی کنیم که مزایای درگاه پرداخت واسط چیست. درگاه های پرداخت واسط به دلیل داشتن مزایای زیاد محبوبیت زیادی دارند. این مزایا عبارت اند از:

1- نیاز به هیچ مجوز یا نماد اعتمادی ندارد.

نیاز به هیچ مجوز یا نماد اعتمادی ندارد

هر کسب و کاری چه در سطح پایین چه در سطح بالا همگی می توانند درگاه پرداخت واسط دریافت کنند. یعنی بدون گرفتن هیچ گونه مجوز یا نماد اعتمادی می توانید این درگاه های پرداخت را دریافت کرده و استفاده کنید.

2-در مدت زمان کوتاهی فعال می شود.

مهم ترین ویژگی درگاه های پرداخت واسط همین فعال سازی سریع آن ها می باشد. بعد از احراز هویت و تایید آن در کمتر از چند ساعت درگاه پرداخت شما فعال خواهد شد. به همین راحتی بدون اینکه درگیر کارهای اداری و کاغذ بازی شوید و چندین روز معطل شوید در کمترین زمان ممکن درگاه پرداخت شما آماده خواهد بود.

3-می توانید به صورت روزانه تسویه حساب کنید.

می توانید به صورت روزانه تسویه حساب کنید
تسویه حساب روزانه

هر زمان که بخواهید می توانید تسویه حساب کنید. تسویه حساب به به دو روش مستقیم و یا به صورت پایا انجام می شود.

4- می توانید صفحه پرداخت شخصی داشته باشید.

با استفاده از درگاه های پرداخت واسط می توانید درگاه پرداخت شخصی داشته باشید. یعنی اینکه می توانید عنوان و توضیحات دلخواه برای درگاه پرداخت انتخاب کنید. البته این اطلاعات قابل ویرایش هستند و می توانید آن ها را تغییر دهید.

5- به راحتی می توانید درگاه پرداختی واسط را نصب کنید.

به راحتی می توانید درگاه پرداختی واسط را نصب کنید.
نصب آسان درگاه پرداخت واسط

بدون اینکه کدنویسی انجام دهید و به راحتی می توانید درگاه پرداخت را روی سایت نصب کنید. اینکه سایت شما چه نوعی باشد فرقی ندارد چون سایت های ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی برای هر نوع سیستمی افزونه های مختلفی ارائه می دهند.

بهترین درگاه های پرداخت واسط در سال 99

بهترین درگاه های پرداخت واسط در سال 99
بهترین درگاه های پرداخت واسط

سایت های زیادی در زمینه ارائه درگاه های پرداخت اینترنتی قعالیت می کنند که هر کدام ویژگی های مربوط به خود را دارند. ما سعی کردیم بهترین و معتبر ترین درگاه های پرداخت واسط را مورد بررسی قرار دهیم.

1- زرین پال قدیمی ترین سایت ارائه دهنده خدمات در زمینه درگاه پرداخت اینترنتی

زرین پال قدیمی ترین و اولین سایت در زمینه ارائه درگاه پرداخت اینترنتی می باشد که بین کاربران محبوبیت زیادی دارد. احتمالا وقتی اسم درگاه پرداخت اینترنتی به گوشتان بخورد یاد زرین پال خواهید افتاد. زرین پال بیشتر از ده سال است که با قدرت در زمینه ارائه درگاه های پرداخت فعالیت می کند و در صفحه اول گوگل قرار دارد. زرین پال اپلیکیشن موبایل هم دارد که کار با آن بسیار راحت است. از طریق اپلیکیشن زرین پال می توانید کیف پول، تراکنش ها و کارت های بانکی خود را مدیریت کنید.

2- آی دی پی

آی دی پی یک سیستم درگاه پرداخت شخصی و کارت خوان مجازی است. با درگاه پرداخت آی دی پی می توانید به راحتی پول دریافت کنید. آی دی پی مناسب برای شرکت ها، نمایندگی های بیمه، فروشگاه های اینترنتی و … می باشد. به کمک آی دی پی می توانید شماره کارت یا شماره شبای خودتان را تبدیل به یک آید ی کوتاه مثل IDPay.ir/behzad کنید. از امکانات دیگر آی دی پی این است که می توانید تا مبلغ 50 میلیون تومان جابه جا کنید، لینک پرداخت بسازید و فروشگاه کالا و فایل بسازید.

3-نکست پی

نکست پی جزو شرکت های تازه در زمینه درگاه های پرداخت اینترنتی است که فعالیت خود را از سال 95 آغاز کرده است. در طی این 4 سال نکست پی مشتریان زیادی به دست آورده است و توانسته است به رتبه های برتر در زمینه درگاه های پرداخت واسط اینترنتی برسد. نکست پی دارای سوئیچر هوشمند، تیم پشتیبانی حرفه ای، پلاگین های متنوع،فرم ساز پرداخت و صفحه پرداخت شخصی می باشد. به وسیله نکست پی می توانید در کمترین زمان ممکن درگاه پرداخت خود را راه اندازی کنید. نکست پی دارای 45 روز بدون کارمزد است. حتی می توانید از طریق معرفی اعضا کسب درآمد کنید.

4- Pay.ir

یکی دیگر از سایت های خوب که درگاه های پرداخت واسط اینترنتی ارائه می دهد سایت پی دات آی آر می باشد. pay.ir برای هر درگاه پرداخت کارمزد ثابت 1 درصد محاسبه می شود. درگاه اختصاصی با نام سایت شما را ارائه می دهد. این سایت پشتیبانی بسیار خوبی دارد که یک مزیت محسوب می شود.

5- پی پینگ متفاوت ترین سایت ارائه دهنده درگاه پرداخت واسط اینترنتی

پی پینگ جزو ارائه دهنده های خوب در زمینه درگاه پرداخت اینترنتی است که سبکی کاملا متفاوت با رقبای خود دارد. از مزیت های این سایت می توان به استفاده آسان و داشتن رابط کاربری مناسب آن اشاره کرد. با استفاده از پی پینگ می توانید صفحه پرداخت شخصی برای خودتان تهیه کنید. پی پینگ دارای اپلیکیشن موبایلی است که می توانید از طریق آن پرداخت های خود را انجام دهید. پی پینگ دارای پیشتیبانی قوی می باشد. همچنین دارای ربات تلگرامی است که به آسان تر شدن مراحل راه اندازی درگاه پرداخت کمک می کند.

6-درگاه پرداخت زیبال

زیبال فعالیت خود در زمینه درگاه پرداخت اینترنتی را از سال 95 آغاز کرده است. زیبال سه مدل درگاه پرداخت مستقیم، واسط و اختصاصی را پوشش می دهد. تیم پشتیبانی زیبال قدرتمند بوده و در تمام مراحل سفارش، نصب و استفاده شما را یاری می کند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم بهترین و معتبر ترین درگاه های پرداخت واسط اینترنتی را به شما معرفی کنیم. هر یک از این درگاه های پرداخت ویژگی ها و مزایای خوب مربوط به خود را دارند که باعث متمایز شدن شان از بقیه رقبا می شود. هر کس با توج هبه سلیقه شخصی خود می تواند یکی از سایت های معرفی شده را برای تهیه درگاه پرداخت اینترنتی انتخاب کند.

شما کدام درگاه پرداخت واسط دیگر را می شناسید یا تجربه استفاده از کدام درگاه پرداخت اینترنتی را دارید؟. خوشحال می شویم نظرات و تجربیات خودتان را با ما و سایر کابران به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *