برترین سایت های دانلود موکاپ

11 سایت فوق العاده برای دانلود موکاپ رایگان

samad sepehri

موکاپ ها فایل هایی آماده و لایه باز هستند که برای نمایش طرح ها استفاده می شوند. برای اینکه طرح های خود را زیبا تر و بهتر ارائه دهید موکاپ بهترین گزینه برای شما خواهد بود. اما سوال اینجاست که فایل های موکاپ را از کجا پیدا کنیم؟. یا باید برای خودمان موکاپ طراحی کنیم؟. سایت های فوق العاده ای برای دانلود موکاپ وجود دارند که به شما کمک خواهند کرد موکاپ ها را به صورت رایگان دانلود کرده و از آن ها استفاده نمایید. در ادامه به معرفی برترین سایت های دانلود موکاپ خواهیم پرداخت. بنابراین از شما دعوت می کنیم که تا آخر این مقاله با فاریاک همراه باشید.

بهترین سایت های دانلود mockup

در این بخش بهترین سایت های دانلود mockup می پردازیم. همه این سایت ها موکاپ ها را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده اند. بنابراین با توجه به سلیقه و نیاز تان می توانید موکاپ های زیبا را دانلود و استفاده نمایید.

1- سایت mockupworld

سایت mockupworld منبعی کامل از موکاپ ها
سایت mockupworld

mockupworld سایتی فوق العاده با موکاپ های رایگان می باشد که می توانید برای طرح های خود از آن ها استفاده نمایید. این سایت به عنوان بهترین منبع برای دانلود موکاپ شناخته می شود و mockup های متنوع و حرفه ای را پشتیبانی می کند. بنابراین می توانید موکاپ های دلخواه خود را از این سایت دانلود کنید.

پیشنهاد برای مطالعه: موکاپ چیست و چه کاربردی دارد؟

2- سایت freemockup

سایت فوق العاده کاربردی freemockup
سایت freemockup برای دانلود موکاپ

سایت freemockup موکاپ های رایگان را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که این موضوع از نامش نیز پیداست. بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید موکاپ های متنوع با موضوعات مختلف را از این سایت دانلود کرده و برای نمایش طرح های خود از آن ها استفاده نمایید.

3- سایت graphicbruger

سایت graphicburger منبعی رایگان برای دانلود فایل های گرافیکی
سایت graphicburger

سایت graphicburger سایتی فوق العاده برای طراحان گرافیک است که فایل های متنوع گرافیکی از جمله موکاپ را پوشش می دهد. این سایت شرایط لازم را برای شما فراهم کرده است که فایل های موکاپ فوق العاده حرفه ای و متناسب با طرح های تان دانلود کنید. پیشنهاد می کنیم حتما این سایت را ذخیره کنید چرا که فواید بسیار زیادی برای شما خواهد داشت.

4- سایت mockuptree

سایت mockuptree
سایت موکاپ تری

این سایت بیش از 18000 موکاپ رایگان را برای دانلود در اختیار شما قرار می دهد. با توجه به سلیقه و نیازتان می توانید دسته بندی مربوط به موکاپ ها را انتخاب کرده و بهترین موکاپ ها را دانلود نمایید.

5- سایت mockups-design

سایت mockups-design سایتی متفاوت با موکاپ های حرفه ای
منبعی عالی برای دانلود انواع موکاپ

mockups-design منبعی عالی برای دانلود فوری انواع موکاپ می باشد. این سایت کاملا رایگان بوده و موکاپ های متنوع و حرفه ای برای دانلود ارائه می دهد. کافی است موکاپ مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس در عرض چند ثانیه برای شما قابل استفاده خواهد بود.

6- سایت mediamodifier

سایت modifier سایتی برای ساخت mockup های زیبا
منبعی عالی برای ساخت و دانلود موکاپ

mediamodifier سایتی متفاوت با امکانات فوق العاده است که کمک می کند بتوانید طرح های گرافیکی زیبا و موکاپ های حرفه ای ایجاد کنید. این سایت یک ابزار طراحی به شمار می رود که به شما کمک خواهد کرد طرح های زیبا و منحصر به فردی داشته باشد. تنها کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید و طرح های زیبا از آن استراج نمایید.

7- سایت graphicsfamily

سایت گرافیک فمیلی ارائه دهنده موکاپ رایگان
سایت graphicsfamily

سایت graphicfamily جزو برترین سایت های دانلود موکاپ است که می توان روی آن حساب باز کرد. این سایت مرجعی کامل برای دانلود طرح های گرافیکی رایگان است که کمک می کند طرح هایی زیبا و منحصر به فرد داشته باشد. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم این سایت فوق العاده را از دست ندهید.

8- سایت psdmockups

سایت psdmockups سایتی منحصر به فرد برای دانلود mockup
سایت psdmockups

این سایت فایل های موکاپ را با فرمت psd در اختیار شما قرار می دهد بنابراین می توانید آن ها را ویرایش کرده و به شکل دلخواه خود دربیاورید. موکاپ های psd نسبت به سایر موکاپ ها حرفه ای تر هستند چرا که هم قابل ویرایش هستند و هم می توان در نزم افزار های گرافیکی آن ها را اجرا نمود.

9- سایت pixeden

سایت پیکسدین سایتی جالب برای تهیه موکاپ های با فرمت psd
pixeden منبعی عالی برای دانلود موکاپ

pixeden جزو برترین سایت های دانلود موکاپ است که می توانید از آن موکاپ های فوق العاده دانلود نماید. این سایت برای طراحی پیشرفته و همچنین استفاده از طرح های اینترنتی فوق العاده همچون موکاپ تاسیس شده است. بنابراین با عضویت در این سایت می توانید موارد مورد نیاز برای طرح های تان را پیدا کرده و طرح هایی فوق العاده طراحی کنید.

10- سایت originalmockups

اورجینال موکاپز سایتی فوق العاده برای دانلود موکاپ
سایت originalmockuos

سایت originalmockups با شعار موکاپ های زیبا برای طرح های زیبا شناخته می شود. این سایت تمام تلاش خود را بر این گذاشته است که موکاپ هایی زیبا و حرفه ای در اختیار کاربران خود قرار دهد. با استفاده از موکاپ های موجود در این سایت می توانید طرح های خود را به زیبایی هر چه تمام تر به نمایش بگذارید.

11- سایت anthonyboyd

سایت anthonyboyd جزو برترین سایت های دانلود موکاپ
anthonyboyd سایتی برای دانلود برترین موکاپ ها

سایت anthonyboyd جزو بهترین سایت های دانلود موکاپ است که دارای موکاپ های رایگان و پولی می باشد. این سایت روی ارائه موکاپ های حرفه ای تمرکز دارد بنابراین می توانید موکاپ های دلخواه و ایده آل خودتان را از این سایت دانلود و استفاد نمایید.

کلام آخر

در این مقاله 11 سایت فوق العاده برای دانلود موکاپ را به شما معرفی کردیم. این سایت ها جزو برترین سایت های دانلود موکاپ هستند که mockup های رایگان و متنوعی را در اختیار شما قرار می دهند. با مراجعه به این سایت ها می توانید فایل های موکاپ مورد نیاز خودتان را دانلود کرده و استفاده نمایید.

امیدوارم این سایت های برای شما مفید بوده باشد. اگر سایت های دیگری را می شناسید که موکاپ های رایگان ارائه می دهند خوشحال می شویم در قسمت نظرات با ما و سایر دوستان به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *